Старости прикарпатських ОТГ відвідали Дніпропетровську область з навчальним візитом «Староста ОТГ – кроки успіху» (ФОТО)

  • 5 Листопада 2019, 09:59

Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» організував візит делегації старост Івано-Франківських ОТГ у Дніпропетровську область. В рамках навчальної поїздки «Староста ОТГ – кроки успіху» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» 30-31 жовтня спільно з громадами Донецької області переймали досвід роботи старост.

Учасники навчального візиту мали змогу ознайомитися з процесом взаємодії старости і голови ОТГ на прикладі Приютського старостинського округу, після чого відбулося ознайомлення з інфраструктурними об’єктами (парком відпочинку, дитячим садком у с. Маївка, сільською радою, школою та гуртожитком у с. Чумаки), пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківського ЦРМС.

«Староста – це нова посадова особа в системі місцевого самоврядування України. Нормативна база та механізми роботи старости зараз активно напрацьовуються, тож вивчення кращих практик роботи старост та їх імплементація в якомога більшій кількості ОТГ сприяє становленню цього інституту в системі місцевого самоврядування», - наголошує юрисконсульт Івано-Франківського ЦРМС Михайло Івашків.

 

 

Читайте також:       В уряді США взяли на роботу лабрадора

 

Старости громад Івано-Франківщини також завітали до с. Волоське Новоолександрівської ОТГ, де відвідали Офіс старости, школу, садочок, познайомилися з досвідом роботи комунального підприємства «Волоські мережі», поспілкувалися з головою громади. А на завершення представники прикарпатських ОТГ відвідали екосадибу «Майорова хата».

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття