#StopCovid19Frankivsk: Корпус захисників Революції Гідності запускає збір цільової допомоги для медиків Івано-Франківщини

  • 22 Березня 2020, 11:42

Корпус захисників Революції Гідності оголошує збір цільової допомоги для медиків Івано-Франківської області.

Як зазначають активісти, епідемія коронавірусу стала другим фронтом вже всередині держави та викликом для усіх нас. Кількість інфікованих в Україні щодня зростає. Вірус вже почав забирати життя українців, у тому числі – франківчанки.

Епідемія сьогодні змушує мобілізуватися не тільки медиків та відповідні служби, а й громадськість – волонтерів, які готові в цей скрутний час до дії.

"Корпус захисників Революції Гідності був заснований одразу після Майдану з метою захисту цінностей, задекларованих Революцією.

Сьогодні ж ми оголошуємо збір цільової допомоги для медиків Івано-Франківської області, по якій епідемія вже вдарила. Максимально захистити медичних працівників, які сьогодні опинились в авангарді боротьби за життя українців – наш обов’язок!",- йдеться в повідомленні.

 

Як можна допомогти:

  • Фінансово – для закупки перерахованих засобів захисту:
    Картка Приватбанку 4149 4993 1011 1420
    Жмайло Д.С.
  • Логістично: заповнивши анкету волонтера: https://bit.ly/2J7B7zk

Звіт про хід збору допомоги читайте на сторінці Корпус захисників Революції Гідності

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття