"Су-су-су": з Кличком в ефірі знову стався словесний конфуз (ВІДЕО)

  • 26 Липня 2019, 16:52
  • 1 Коментар

Кличко не зміг вимовити з першого разу "інститут судових експертиз".

Віталій Кличко вкотре потішив публіку - мер Києва не зміг вимовити словосполучення «інститут судових експертиз» під час інтерв'ю в програмі «Ваша свобода».

Уривок ефіру у четвер, 25 липня, на своїй сторінці в Facebook опублікував журналіст Олексій Мінаков Випуск програми за участю мера Києва був присвячений конфлікту, який розгорівся після новин про можливе звільнення Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації (КМДА).

«Можна скільки завгодно будувати дороги і мости, але люди запам'ятають тебе по тупнякам. Се ля ві», - прокоментував ролик Мінаков.

 

 

У коментарях користувачі соцмережі порадили Кличку мати при собі шпаргалку і поставили «трійку» якості скандального київського мосту, про який він і намагався розповісти в ефірі програми. 

Джерело

Схожі Новини

Коментарі

antimafia

2020-01-25 17:24:59

http://figurant.com.ua/novosti/kak-padal-ukrbud/ Крах строительного гиганта «Укрбуд», который не смог достроить 26 жилых домов, коснётся не только 13 тысяч частных инвесторов, но и всех киевлян. Падение пирамиды, выросшей под крылышком мэра Киева Виталия Кличко и «теневого мэра» столицы Вадима Столара, погребёт под собой целый ряд объектов столичной инфраструктуры... Эксперты и журналисты в один голос твердят о том, что Кличко и Столар, создавшие в столице при помощью «смотрящих» братьев Горовых мафиозную структуру, имели свой «гешефт» с каждого сданного в эксплуатацию квадратного метра жилья. С Максимом Микитасем договор был простой: КГГА ему выигранные тендеры, а тот – «откаты» и квадраты.


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття