Важливо

Суд скасував арешт акцій «Сбербанку», накладений за позовом Коломойського

  • 17 Жовтня 2019, 15:28

Господарський суд Києва задовольнив позов Сбербанку Росії та постановив зняти арешт і заборони щодо акцій української "дочки" Сбербанку і рахунків у цінних паперах.

Про це йдеться в ухвалі суду від 15 жовтня.

Так, суд зобов'язав депозитарну установу «Райффайзенбанку Аваль», на рахунку якої зберігаються акції «Сбербанку», забезпечити російському банку право розпоряджатися своїми акціями та зняти з них арешт.

Також з «Райффайзенбанку Аваль» стягнули 1,9 тисячі гривень судових витрат.

Зазначимо, що Коломойський домігся арешту акцій українських «дочок» російських державних банків за рішенням Гаазького арбітражу, у якому олігарх отримав перемогу над Росією.

 

Читайте також:    Рада схвалила закон Зеленського про ДБР за основу

 

Зокрема, арбітраж присудив Коломойському компенсацію втрачених внаслідок анексії Криму активів.

Нагадаємо, що Третейський суд у Гаазі зобов'язав Російську Федерацію відшкодувати низці українських компаній збитки за анексію Криму.

Зокрема, мова йшла про суму у 159 мільйонів доларів. Росію визнали відповідальною за порушення прав українських інвесторів, починаючи з 21 березня 2014 року, коли Володимир Путін підписав указ про анексію Криму. Позов проти Росії подавали 18 українських компаній, а також одна фізична особа.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття