Супрун розповіла про погрози і напад на чоловіка під час роботи в МОЗ

  • 16 Вересня 2019, 10:45

Колишня в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, що під час роботи в Міністерстві охорони здоров’я вона отримувала повідомлення з погрозами.

В інтерв'ю Українській правді вона заявила, що це сталося після звільнення Катерини Амосової з посади ректора медичного університету ім. Богомольця.

«На засіданні Кабміну після того, як Катерину Амосову звільнили, я, три міністри і прем'єр отримали смс-ки з погрозами за те, що не повернули її на посаду. Мій чоловік отримував такі смс-ки», — сказала Супрун.

Після цього, за її словами, на них напали невідомі, а її чоловіка фактично побили.

«Коли ми пішли в СБУ і про це розповіли, нам сказали, що це люди чоловіка Амосової і в СБУ вже знають, як вони працюють. Що банді молодих людей доплачують за те, що вони так ходять і на когось „випадково“ нападають», — заявила Супрун.

Вона розповіла, що таке трапилося з нею і чоловіком двічі. Їм хотіли дати охорону, але пара відмовилася.

Раніше Кабмін офіційно звільнив Уляну Супрун з посади першого заступника голови МОЗ.

29 серпня в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун написала заяву про звільнення на ім'я нового прем'єр-міністра Олексія Гончарука.

Її на посту глави МОЗ замінила Зоряна Скалецька.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття