Супрун заявила, що готова працювати з командою Зеленського (ВІДЕО)

  • 1 Травня 2019, 12:53

Щодо критики реформи з боку новообраного президента Володимира Зеленського та його радника з питань охорони здоров’я Євгена Комаровського, Супрун відповіла, що після виборів команда Зеленського заявляла про підтримку реформ.

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун готова до співпраці з командою новообраного президента Володимира Зеленського, пише Уніан.

Вона заявила про готовність очолити МОЗ у новому уряді, якщо сформований після парламентських виборів Кабінет міністрів буде підтримувати реформи в галузі охорони здоров'я.

На запитання, як Супрун ставиться до висловів Зеленського щодо неефективної медреформи, в.о. міністра відповіла, що коли відбуваються вибори, то часто під час кампанії є вислови, які не віддзеркалюють ті речі, які відбуваються після виборів.Про це вона розповіла в інтерв’ю DW.

"Після виборів від команди Зеленського ми почули, що є підтримка реформ, що вони би хотіли подивитися, як вони відбуваються, можливо, дати якісь поради... Ми готові презентувати зміни, але наполягаємо на тому, що вони вже розпочаті та незворотні. Що другий етап реформи розпочинається цього літа, а третій, останній, щодо зміни фінансування, - від 2020 року", – каже Супрун.

Урядовиця вважає, що після інавгурації Зеленського нова команда буде зустрічатися з міністрами, щоб поспілкуватися з ними та "дізнатися, що далі відбувається".

"Ми будемо стежити за тим, що відбуватиметься упродовж наступних шести місяців, і готові співпрацювати із будь-якою конструктивною політичною силою, щоб пояснювати хід реформ і забезпечити галузі необхідне фінансування", - наголосила в.о. глави МОЗ.

"Ми хочемо, щоб була підтримка від нової команди", - додала Супрун.

Відеоінтерв'ю з Уляною Супрун дивіться за посиланням.

Раніше лікар Євген Комаровський, який став консультантом Володимира Зеленського з медицини, розповів про кроки боротьби з кором та ставлення до Супрун.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття