"Святих не буває": Разумков пообіцяв карати нардепів-порушників від "Слуги народу"

  • 16 Серпня 2019, 17:02

Дмитро Разумков запевнив, що партія "Слуга народу" зробить так, що у Раді не буде недоторканних.

Лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков розповів про те, як його політсила має намір стежити за дисципліною своєї фракції в новообраній Верховній Раді. 

Так, на запитання про те, що мають намір робити в партії "Слуга народу", якщо 5−10% нардепів фракції виявляться "людьми, не готовими до депутатської діяльності", Разумков відповів, що за порушення обов’язково будуть передбачені дисциплінарні заходи. 

"Звичайно, наші депутати представляють український народ, і святих не буває. Але саме дисциплінарні заходи - це перше, з чого ми почнемо, і їх ми пропишемо законодавчо. Якщо ви не ходите на роботу, вас звільняють - чому з депутатом має бути по-іншому? Висувала їх саме партія "Слуга народу", і ми несемо за них відповідальність, у тому числі репутаційну", - зазначив він.

 

 

Читайте також:    Росія роздала жителям Донбассу 25 000 паспортів

 

Водночас Разумков закликав оцінювати майбутніх депутатів за їхніми новими справами та вчинками.

"Можу обіцяти, що ми зробимо так, що в парламенті не буде недоторканних", - запевнив очільник "Слуги народу".

Він додав, що його політсила має намір скористатися монобільшістю в Раді, аби в перші тижні її роботи ухвалити пакет дисциплінарних законопроектів, зокрема й закон про скасування депутатської недоторканності.

Разумков назвав зняття з парламентарів депутатського імунітету ще одним способом обірвати корупційні ланцюжки у Раді.

Джерело

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття