Територія Криму потрібна Росії як військова база - Мінреінтеграції

  • 26 Жовтня 2020, 17:02

Росію не цікавить населення анексованого нею Криму, їй потрібна безпосередньо територія півострова з військової точки зору - як військова база.

Про це 21 жовтня під час міжнародної конференції «Проблемні питання водопостачання та використання водних ресурсів на території Криму в умовах російської окупації» заявив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко, передають Крим.Реалії.

«Ця територія необхідна з військової точки зору і це є військова база. Я б його (Крим - КР) назвав «величезний авіаносець в Чорноморському басейні». Я думаю, що будь-який з військових це підтвердив би - дуже зручне розташування, яке дозволяє використовувати різні компоненти збройних сил Російської Федерації для погроз іншим країнам в цьому регіоні. І саме тому ми бачимо активну мілітаризацію Кримського півострова, бачимо розконсервування ядерних об'єктів, бачимо нарощування як ракетного потенціалу, авіапотенціала, так і флоту в Чорноморському регіоні », - вважає Яременко.

Нагадаємо, США закликають Росію повернути анексований нею Крим під контроль України, а також негайно припинити мілітаризацію півострова і заклик кримчан в російську армію, говориться в повідомленні прес-секретаря Державного департаменту США Морган Ортагус.

До цього посольство США в Україні назвало заклик кримчан в російську армію «грубим порушенням міжнародного гуманітарного права».

Нагадаємо, російський військовий комісар Криму Юрій Лимар заявив, що під час осінньої кампанії планують призвати до армії більше двох тисяч жителів півострова.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття