Терміни зірвані: навіщо депутатам терміново знадобилося прийняти Виборчий кодекс

  • 25 Лютого 2019, 15:43

Розгляд Виборчого кодексу, хоч і повільно і не зовсім впевнено, схоже, наближається до фінішу - робоча група завершила розгляд 4296 внесених після першого читання правок і готова передати законопроект у профільний комітет. У кращому випадку він побачить сесійну залу навесні, за півроку до парламентської кампанії, що ставить під сумнів проведення виборів по ньому.

Нагадаємо, що розмова про заміну обросла корупцією змішаної виборчої системи, згідно з якою в Україні одну половину депутатів парламенту обирають за закритими партійними списками, а другу складають з депутатів-мажоритарників, ходять вже не перший рік, пише УНІАН.

Головними небезпеками такої системи є те, що виборець, голосуючи за певну політичну силу, на ділі не має можливості побачити всіх її кандидатів із партійного списку, адже в бюлетені нічого не вказано, крім назви партії і її перших п'яти відомих осіб, а також - продаж мажоритарних округів бізнесменам (частенько - з сумнівним минулим), які скуповують голоси виборців за гречку.

Ще під час свого перебування кандидатом на пост Президента України, Петро Порошенко в березні 2014 року заявляв, що докладе всіх зусиль для того, щоб провести до кінця 2014-го дострокові вибори до Верховної Ради України по-новому - на пропорційній основі за відкритими списками.

У тому ж 2014 році питання прозорості вибору виборців дійшов навіть до його закріплення як однієї з першочергових завдань в угоді представників тодішньої коаліції «Європейська Україна». Тоді депутати з п'яти фракцій на хвилі популізму ще мали намір прийняти якісний виборчий кодекс, який включав би в себе ряд виборчих законів, які стосуються виборів різних рівнів, включаючи президентські, закону про Центральну виборчу комісію, закону про єдиний державний реєстр виборців і багатьох інших.

Але після того, як з коаліційної угоди вийшли три фракції, процес зміни виборчої системи перестав бути головним пріоритетом як у решти, так і у що вийшли з коаліції народних депутатів. Відновили спроби заміни виборчого законодавства лише в листопаді 2017 року, коли в першому читанні був проголосований законопроект нардепів- «фронтовиків» Андрія Парубія, Леоніда Ємця та депутата з пропрезидентської фракції Олександра Черненко. Відзначимо, що за його основу взяли кодекс, розроблений нардепом Юрієм Ключковським ще в 2010 році, який хоч і отримав схвалення Венеціанської комісії, але так і не був свого часу проголосований. Здавалося б, початок покладено, але тим не менш, процес прийняття закону знову опинився «на стопі».

Здебільшого тому, що в законопроект було внесено колосальну кількість поправок - понад чотири тисячі. Всі їх спершу повинна розглянути робоча група, створена на базі парламентського комітету з питань правової політики і правосуддя, а вже після, законопроект з усіма примітками повинен розглянути і безпосередньо комітет.

І ця обставина, крім відсутності ентузіазму в депутатів, призвело до того, що країна, перебуваючи однією ногою вже в новій президентській гонці і готуючись вступити в іншу гонку - парламентську - до сих пір так і не побачила обіцяного Виборчого кодексу ...

Встигнути до літа

Як раніше повідомив заступник глави комітету з питань запобігання та протидії корупції, член робочої групи по виборчому кодексу народний депутат Ігор Попов, новий виборчий кодекс зможуть передати в профільний комітет протягом одного місяця. Але і в цьому випадку, судячи з його слів, не факт, що процес розгляду надто вже прискориться.

"Робоча група може це зробити протягом місяця, але чи передасть - я не знаю. В неї входить 40 осіб, в тому числі 20 народних депутатів. Якщо на останнє засідання прийде 15 скажуть, ми щось не розуміємо, - все почнеться спочатку ", - сказав Попов.

 

 

Член комітету з питань правової політики і правосуддя і робочої групи по виборчому кодексу, народний депутат Руслан Сидорович додав, що роботи з кодексом реально залишилося на пару засідань.

Однак, варто зазначити, що про парі-трійці засідань для доопрацювання депутати говорять мало не з початку 2019 року - зокрема, голова робочої групи, народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Черненко повідомляв про це ще в середині січня.

«Ми пройшли всі Книги, розглянули всі поправки - їх, якщо бути точним, 4296. Ми проаналізували весь текст з точки зору прийнятих поправок в розрізі застосування єдиної термінології, коректності відповідних норм, так як документ дуже великий і деякі речі могли випасти з уваги. Таким чином, нам залишилося доопрацювати кілька сторінок прикінцевих положень - всі інші питання з тіла закону вже розглянуті », - сказав  Сидорович.

За його словами, розглядаючи поправки до другого читання, депутати жодним чином не змінювали модель голосування.

«У випадку з парламентськими виборами - це пропорційна система з відкритими списками, регіональними списками і загальнодержавними компенсаційні мандати [мандат отримує кандидат, який знаходиться на більш високому місці в списку партії по країні]. Списки будуть відкритими, тобто виборець буде обов'язково голосувати за політичну партію і факультативно - за кандидата. Тобто, якщо він не поставив позначку навпроти кандидата, то буде вважатися, що він згоден з тим порядком, який запропонувала партія. Також ми не рухали терміни виборчого процесу - ті поправки, які враховувалися, стосувалися про більшої Державного реєстру виборців. При цьому ми суттєво обмежили політичну і зовнішню рекламу », - додав депутат.

Депутати переконані, що прийняти законопроект необхідно навесні, щоб таким чином забезпечити можливість його використання на парламентських виборах 2019 року. Сумнівна перевага перед виборцями Заступник генерального директора, керівник програм всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Наталія Линник також вважає, що виборчий кодекс необхідно прийняти не напередодні виборів, а за 3-4 місяці до них, щоб провести якісну інформаційну кампанію, на яку також треба буде виділити з бюджету значну частину коштів.

Але разом з тим, експерт не заперечує, що прийняття законопроекту навряд чи стануть підтримувати депутати, при чому як в стінах комітету, так і пізніше -вже в сесійній залі. За словами Линник, є цілий ряд питань, через які остаточне прийняття законопроекту може опинитися під загрозою зриву.

Причому мова йде не тільки про зміну моделі парламентських виборів, а й про зміни в законодавстві про місцеві вибори, що стосуються норм розподілу мандатів, висування і реєстрації кандидатів, зміни порядку формування виборчих комісій з ЦВК включно, ведення агітації, вибору місця голосування, зміни виборчого бюлетеня , обмеження політичної реклами, голосування військовослужбовців, виборчих фондів кандидатів і т.д ..

 

 

При цьому за словами керівника Центру політичних студій та аналітики Віктора Тарана, депутати, кажучи про поспішне прийняття Виборчого кодексу та його застосуванні на прийдешніх виборах лукавлять, адже навіть якщо закон і приймуть, то навряд чи він буде поширюватися на осінні парламентські вибори.

«Не можна міняти чинне законодавство менш ніж за один рік до старту наступної виборчої кампанії, тому останній термін, коли можна було проголосувати за зміни, був ще 30 жовтня. Депутати прекрасно знали про це дедлайн і тому використовували кілька процедурних механізмів - аномальна кількість правок, створення декількох робочих груп, які дуже ретельно розглядали кожну правку, а також відсутність кворуму у робочої групи », - пояснює політолог.

Говорячи про дедлайн, мають на увазі рекомендацію Європейської комісії за демократію через право (Венеціанської комісії), де сказано, що основні елементи виборчого права, зокрема, виборчу систему, склад виборчих комісій і визначення меж виборчих округів не можна переглядати менш, ніж за рік до проведення виборів або ж ці елементи треба закріпити в Конституції або в документі, що має більш високий статус, ніж звичайний закон.

Тобто навіть якщо депутати все ж встигнуть, то фактично до виборів 2024 року дію документа може бути оскаржене в судах. Тому народні обранці, за словами Тарана, готують якусь технологію - вони все ж проголосують за виборчий кодекс влітку, але в перехідних положеннях вкажуть, що він вступить в силу тільки для наступної виборчої кампанії 2024 року.

«Це зроблено для того, щоб депутати, які прийдуть на мажоритарні округи, змогли говорити виборцям, що вони виконали обіцянку про зміну кодексу. І оскільки на цю виборчу кампанію дію кодексу не пошириться, собі вони таким чином забезпечать комфортне положення », - переконаний Таран.

Тим часом, в ЦВК про перспективи застосування нового виборчого кодексу воліють мовчати, до тих пір, поки закон остаточно не приймуть в залі Ради. Мовляв, невідомо, якою буде фінальна версія цього видання. Так що, з огляду, скільки порушень різного роду бачимо вже під час президентських перегонів, на прозорість і чесність майбутнього виборчого процесу можна навіть не сподіватися ...

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття