Тетяна Пришляк: Надвірнянщина має величезний туристичний потенціал

  • 22 Жовтня 2020, 19:37

Підняти спродможність громад: розвивати промисловий потенціал, сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, маленьких підприємств з переробки, крафтових виробництв та деревообробки - такими є головні завдання партії "За майбутнє" у наступному скликанні місцевих рад.

Про це заявила Тетяна Пришляк (кандидат №4 - до Івано-Франківської облради та Кандидат №1 - до Надвірнянської районної ради (ТВО 1) від партії "За майбутнє") у прямому ефірі телеканалу ОТБ "Галичина".

За її словами Надвірнянщина має величезний потенціал, хоча дотепер була відома лише як нафтогазопромисловий район. А сьогодні Надвірнянський район включає і туристичний "Буковель".

Пришляк наголосила на тому, що аби Надвірнянщина була не просто транзитною зоною до Буковелю треба розвивати туристичний потенціал. "У нас є кілька проектів, один з яких "Надвірна - місто трьох фортець", над яким треба серйозно працювати якраз у наступній каденції місцевих рад", - зазначила кандидатка.

Окрім того, Тетяна Пришляк зазначила, що її особистий великий виклик полягає в тому, аби забезпечити розвиток культурної та освітньої сфер: "Саме від місцевих рад буде залежати що буде з культурою, освітою, позашкіллям - це все ляже на плечі місцевих бюджетів. І наскільки будуть притомними майбутні депутати та голови залежатиме і розвиток нашої молоді, школярів, дітей".

Нагадаємо, Тетяна Пришляк кандидує до Івано-Франківської облради (кандидат №4, Надвірнянщина) та до Надвірнянської районної ради (кандидат №1, ТВО 1).

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття