«Ти будеш сидіти за злочини проти України»: ветерани полку «Азов» звернулися до Порошенка (ВІДЕО)

  • 12 Серпня 2019, 14:19

У мережі шириться відеозвернення ветеранів «Азову», серед яких - Дмитро Кухарчук, Олег Толмачов та Микита Макеєв.

Посадити Петра Порошенка пообіцяли ветерани полку «Азов» у своєму відео. «Петро Олексійовичу, перед вами саме та трійка АЗОВців, добровольців, які ніколи не залишать тебе у спокої.

Ми доведемо свою справу до кінця і ти будеш сидіти за злочини проти нації, проти армії та проти України» - сказав ветеран полку «АЗОВ» Олег Толмачов. У мережі шириться відеозвернення ветеранів «Азову», серед яких - Дмитро Кухарчук, Олег Толмачов та Микита Макеєв.

«Той самий Олег Толмачов, який не потиснув руку Петру Порошенку на Invictus Games. Той самий Дмитро Кухаручук, який прогнав Петра Олексійовича з Черкас. Той самий Микита Макеєв, який декілька днів тому намагався вручити Петру Олексійовичу простріляні бронижилети, але від якого Петро Олексійович просто втік» - йдеться у відео.

«Зеленський обіцяв, що посадить Петра Олексійовича до в’язниці за рокрадання Укроборонпрому. Сьогодні ми цього не бачимо. Тому якщо цього не зробить Зеленський, якщо цього не зробить теперішня влада - це зробимо ми», - заявив ветеран полку «АЗОВ» Дмитро Кухарчук.

 

 

Нагадаємо, 25 липня липня у Києві Микита Макеєв застрибнув на автомобіль Петра Порошенка. Згодом, ветеран «АЗОВУ» у своєму відеозвернення пояснив, що хотів віддати бракований бронижелет Порошенку. 12 серпня має відбутися повторний допит Петра Порошенка у ДБР.

Джерело

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття