Тимошенко заявляє, що ініційований нею "Новий курс" у співпраці з усіма гілками влади дасть результат через 100 днів

  • 11 Червня 2019, 12:06

Лідер партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що у Верховній Раді має бути створено коаліцію на основі "Нового курсу", що у співпраці президентом України, прем'єр-міністром і депутатами гарантує реальні результати в перші 100 днів роботи нової коаліції.

"Там немає гасел, там є чіткі та професійні дії. Країні потрібні спокій, об'єднання і нарешті дати результат", - сказала вона в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV у понеділок.

Тимошенко вкотре наголосила, сьогодні вкрай важливо не втрачати час і якомога швидше розпочати зміни, яких так очікують люди.

"Ми не можемо дозволити собі, маючи реальний план у руках, ще п'ять років бездарно втратити. У нас є унікальний документ, який можна з першої хвилини виконувати і давати результат за перші сто днів", - відзначила політик.

 

Читайте також:   УКРОП візьме участь у виборах до об’єднаних територіальних громад

 

 

 

Лідер "Батьківщини" запевнила, всі проблемні питання, які стоять перед країною, мають вирішення.

"І я хочу, щоб ми сприймали нового президента, новий парламент як колосальний шанс для України. Немає часу, і неважливо, які партійні кольори, треба всім працювати на державу", - зазначила вона.

Тимошенко також ще раз зазначила, що її політична сила не планує працювати в опозиції.

"Я розумію критичний стан країни, і все, що ми можемо зробити за межами політичних майданчиків, в будь-якому статусі, ми будемо це робити", - підсумувала вона.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття