Тимошенко звинуватила Порошенка у можливому проведенні телемосту з росіянами

  • 8 Липня 2019, 11:21
  • 1 Коментар

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що проведення телемосту між російським та українським телеканалами під час війни недопустимо.

Про це вона написала у Facebook.

"Я переконана, що "говорити треба" тоді, коли не будуть гинути люди, коли будуть виведені війська, коли буде відновлений кордон під контролем України. А в існуючих умовах телеміст - це інформаційна атака, складова гібридної війни проти України", - заявила Тимошенко.

Вона додала, що зараз - саме той час, коли мають негайно діяти президент України, Рада нацбезпеки та оборони, Служба безпеки, оскільки треба швидко і жорстко реагувати на спроби інформаційно атакувати Україну.

"У нового президента України надскладне завдання - знешкодити інформаційну зброю, яку запустив на територію України та дбайливо викохав попередній президент. Зараз його заяви з істеричним засудженням телемосту виглядають цинічно з огляду на те, що він сам цей міст і побудував", - зазначила політик.

За її словами, своє слово має негайно сказати Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, а також - журналісти каналу Newsone.

Схожі Новини

Коментарі

Danilo Trumpenko

2019-07-09 17:33:51

Мама дарагая, как тьі постарела 😂😂😂


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття