Тищенко розповів, чому вирішив привезти лимони постраждалим унаслідок обвалу будинку на Позняках

  • 26 Червня 2020, 12:02

Народний депутат від фракції «Слуга Народу» Микола Тищенко розповів, чому в день обвалу будинку на Позняках у Києві вирішив привезти на місце події лимони для напою.

Він вирішив розказати у Facebook, «як все було насправді», пише hromadske.

«Я просто підійшов до лікарів і спитав: «Яка потрібна допомога?» Мене попросили привезти лимони і лід. Таке було прохання лікарів, навіть, якщо тут воно комусь може здатися дивним. І лише зараз знайшлося це відео, яке підтверджує, що везти лимони людям, які щойно пережили вибух — це не мої вигадки», — написав Тищенко і опублікував відео.

«Мені до глибини душі прикро було бачити ці насмішки з лимонів ... В тій ситуації хаосу, горя і біди ніхто не думав, що зі сторони це комусь може виглядати смішно, Треба було діяти і допомогати людям», — додав депутат.

Нагадаємо, претендент посаду мера столиці Тищенко приїхав 21 червня на місце вибуху житлового будинку в Дарницькому районі Києва і роздав його мешканцям лимони — щоб робити лимонад.

Однак ніхто не зрозумів, чому він вирішив допомогти саме в такий спосіб.

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття