Важливо

ТОП-15 найбільш дивних протирірусних масок

  • 26 Березня 2020, 13:39

Пандемія, викликана появою вірусу COVID-19, привела нас до необхідності носити захисні маски.

Медики стверджують, що маска потрібна лише хворим, а здорові люди можуть обходитися і без масок.

Однак багато підстраховують себе і носять засоби захисту, адже у співрозмовника на лобі не написано, здоровий він чи ні.

Одні роблять маски з підручних засобів через їх дефіцит, а інші вводять модні тренди, створюючи гламурні маски. Ми вибрали найнезвичайніші варіанти.

 

 Маски з підручних засобів

1. Шолом-маска з пляшки

Як відомо, треба захищати не тільки рот і ніс, але ще і очі. Все частіше стали з'являтися ось такі маски, змайстровані з пластикових пляшок.

 

 


2. Імпровізований протигаз Балаклава з пластиковими вставками в прорізи для очей і незвичайний саморобний респіратор з пляшок.

 

 


3. Сміттєвий пакет

Зверніть увагу на те, яку помилку зробила людина на фото. Хоча він (або це вона?) і закриває обличчя імпровізованим шоломом, при цьому руками дотикається до внутрішньої поверхні пакета.

Але ж так мікроби з рук можуть потрапити всередину захисного шару.

 

 

4. Мотоциклетний шолом

Інтернет облетіла фотографія пасажира літака, який захистив себе від загрози зараження за допомогою мотоциклетного шолома.

 

 

5. Бюстгальтер

Неординарні ідеї присутні на знімках Макса Зідентопфом. Я б не додумалась змайструвати маску з бюстгальтера. Та й розмір у мене настільки маленький, що чашечки на один лише ніс вистачить.

 


6. Труси

Продовжуємо тему нижньої білизни ...

 

 

7. Кросівок

Зважаючи поширення вірусу по світу, за словами Макса Зідентопфом, його серія знімків «пропонує зручні рішення того, як можна використовувати повсякденні предмети для свого захисту». Кросівок замість маски - зручне рішення? Киньте, містер Зідентопф, ви ж це несерйозно.

 

 

 

8. Жіноча гігієнічна прокладка

А тут як маски використана ... прокладка.

 

 


9. Лист капусти

Проект називається «Як пережити смертельний глобальний вірус» і включає в себе самі різні варіанти саморобних масок. Наприклад, капустяний лист.

 

 

10. Апельсинова шкірка

Ще один варіант Зідентопфом, на цей раз з шкіркою від апельсина. На щастя, нам немає потреби застосовувати дивовижні методи цього фотографа.

 

 

 Модні маски

1. Маска з квіткової аплікацією

Ах, як хочеться нормальної весни, щоб вдихати без масок аромати справжніх квітів, що розпустилися.

 

 

 

 

2. Маска зі стразами

Саміа Альзаклех - дизайнер з Йордану - прикрасила респіратори стразами, зробивши з них якусь подобу половинок від дискотечних куль.

 

 

3. Маска з пандами

З'явилися варіанти мейк-апів під маски.

 

 

4. Маска з мордочкою собачки

Декоративна захисна маска у вигляді мордочки цуценя напевно порадує малюка. Креативна дитяча маска - це одночасно весело і дуже сумно.

 


5. Маска з поцілунком

Як відомо, вірус може передаватися через слину, так що про поцілунки на час епідемії можна забути.

 

Джерело

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття