Трамп опублікував відеоролик, в якому Пелосі розриває "історії американців"

  • 7 Лютого 2020, 11:13

Американський президент Дональд Трамп опублікував у своєму Twitter ролик, в якому присутня спікера нижньої палати Конгресу Ненсі Пелосі.

Відео під назвою "Потужні американські історії, розірвані на шматки Ненсі Пелосі" були змонтовані з зйомки виступу глави держави в конгресі.

Моменти його звернення до військових і героям країни супроводжуються перебивками, на яких спікер розриває листи з промовою президента.

 

Читайте також:      Прикарпаття в трійці лідерів по реалізації проекту «Мовлення громад»

 

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Дональд Трамп заявив, що йому довелося багато винести з-за тривалого процесу імпічменту, який закінчився його перемогою. 

"Без обґрунтованих причин ми пройшли через пекло, тому зараз ми перебуваємо не на прес-конференції, не на офіційному виступі, ні, це щось інше: це святкування", - висловив свої емоції американський лідер в оточенні своєї родини та соратників у дворі Білого Дому.

 Спікер Палати представників Ненсі Пелосі вважає, що американський президент Дональд Трамп і раніше є "загрозою для американської демократії". Таку заяву політик зробила за підсумками голосування в Сенаті по справі про імпічмент глави Білого дому.

На її думку, Трамп і республіканці Сенату привели в норму беззаконня і відкинули систему стримувань і противаг Конституції США".

 

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття