Трамп підтримав повернення Росії до G8

  • 21 Серпня 2019, 09:01

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп вважає, що Росію слід повернути до G8, звідки її прогнали після незаконної анексії українського Криму.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на видання The Hill, про це Трамп сказав журналістам у вівторок під час зустрічі в Овальному кабінеті з президентом Румунії. 

"Ми говоримо про Росію, тому що я був на численних зустрічах G7. Я думаю, що куди більш доречно було б мати Росію (у "Великій вісімці" - ЄП)", - сказав президент США.

Він додав, що Обама виключив президента Росії з групи, "тому що його перехитрили".

Трамп сказав, що безумовно підтримав би пропозицію про те, щоб повернути президента Путіна до переговорів G7.

 

Читайте також:       Партія Вакарчука відмовилася від посади віце-спікера

 

Росію вигнали з групи найбільш економічно розвинених держав G8 через анексію українського Криму в  2014 році.

Трамп робив подібні зауваження перед останнім самітом G7, заявивши журналістам в червні минулого року, що Росія повинна брати участь в переговорах.

"Подобається вам це чи ні, і це може бути не правильно з політичної точки зору, але у нас є світ, яким потрібно керувати", - сказав тоді Трамп.

"Вони повинні дозволити Росії повернутися, тому що ми повинні мати Росію за столом переговорів", - говорив тоді президент США.

Заява Трампа у вівторок прозвучала за кілька днів до того, як він вирушить до Франції на щорічну зустріч G7, на якій також будуть лідери Франції, Італії, Канади, Великої Британії, Японії та Німеччини.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття