Трамп проведе декілька зустрічей з Зеленським: у США озвучили деталі

  • 17 Серпня 2019, 15:57

Посол США в Україні Вільям Тейлор розповів, що перша зустріч Зеленського і Трампа в Європі буде лише можливістю сказати одне одному "Привіт!". Натомість під час наступної зустрічі у Вашингтоні вже відбудеться більш ґрунтовна розмова двох президентів. До того ж, Тейлор натякнув на можливість візиту Трампа в Україну.

Під час першої зустрічі, яка відбудеться у Варшаві або Лондоні, президенти встигнуть хіба що обмінятися однією-двома ідеями, пише Канал 24.

"Справжня, повноцінна зустріч відбудеться після того. Я сподіваюся, що вона буде за місяць чи два у Вашингтоні. От саме тут буде реальне, змістовне спілкування президентів",– розповів Вільям Тейлор.

За його словами, американці очікуюють, що після цієї серії зустрічей відносини США та України стануть міцнішими. Що президенти поспілкуються, оцінять підтримку, яку США надають Україні, і підтвердять, що ця підтримка зберігатиметься.

 

Читайте також:     Бійка депутатів та труна під дверима. В Одесі зі скандалу розпочалося засідання Облради (ВІДЕО 18+)

 

Крім того, він прокоментував можливість візиту американського лідера Дональда Трампа до Києва, зазначивши, що поки нічого такого не заплановано у графіку президента США. Посол наголосив, що такі візити плануються дуже наперед.

"Чи хотів би я, щоби такі плани з’явилися? Звісно. Я хочу зустріти президента Трампа в Україні. Нагадаю, що у 2008 році президент Буш приїхав сюди, щоби продемонструвати чітку підтримку України напередодні саміту НАТО. Візит топ-посадовця з Вашингтона – і йдеться не лише про президента – свідчить, що та чи інша столиця є важливою для США. Такі візити завжди є знаком, сигналом", – розповів Вільям Тейлор.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття