Важливо

«Це гостра політична сатира, так було, є і буде»: у «Кварталі» прокоментували номер про підпал будинку Гонтаревої

  • 21 Жовтня 2019, 15:32

Студія «Квартал 95» прокоментувала номер про підпал будинку ексглави Нацбанку Валерії Гонтаревої.

У студії заявили, що «Квартал» — «це гостра політична сатира, так було, є і буде. Навіть, якщо це не подобається деяким політикам. Саме політики, їхні дії та наслідки їх дій, які відчувають мільйони українців, дають нам привід для сатири».

Там додали, що вдячні хору імені Верьовки за участь у виступі, та висловили жаль, «що заслужений колектив незаслужено піддається інформаційній атаці».

«Колектив не брав участі в написанні матеріалу, тому, будь ласка, поважайте його», — зазначили у «Кварталі».

Окремо вони звернулися до міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського та міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова.

Першого вони запросили на наступну зйомку «Вечірнього Кварталу», щоб одразу після концерту він сказав, за що йому соромно, а за що ні. Другому побажали успіхів, економічного стрибка і побільше інвесторів. 

«Але, якщо щось піде не так, можете сміливо звинувачувати нас», — додали у «Кварталі». 

«Погодьтеся, з точку зору економіки дуже обґрунтованими будуть звучати такі тези, як: «Через жарт коміків «Вечірнього Кварталу» гривня впала у п’ять разів», «Зовнішній борг України зростає в тій самій пропорції, в якій зростає обличчя Євгена Кошового», — звернулися в студії до Милованова.

«Наш гумор — наша головна зброя. І поки наша зброя гостра і різка, ми будемо з гордістю займатися своєю справою», — підсумували в «Кварталі».

Нагадаємо, у нещодавньому випуску «Вечірнього кварталу» гуморист Євген Кошовий разом із хором Верьовки заспівав пісню з висміюванням спалення будинку Гонтаревої, в якій зокрема є фрази:

«Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала», «Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича», «Мораль пісні проста — хата згоріла зі стида».

Міністр культури Володимир Бороднянський вибачився перед Гонтаревою за участь у сценці державного хору імені Верьовки.

У Мінекономіки заявили, що міжнародні інвестори сприймають пісню студії «Квартал 95» та хору імені Верьовки як ознаку зв'язку між олігархом Ігорем Коломойським та чинною владою.

Сам Коломойський сказав, що йому дуже сподобався номер. Він уточнив, що особливо сподобалась фраза, що «хата згоріла від сорому», а ще більше сподобалася фраза «Валерія думає на Валерича».

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття