"Це наша область", – Лукашенко несподівано озвучив "територіальні претензії" до Росії

  • 28 Листопада 2019, 16:31

Калінінградська область – шматочок Росії, відділений від її основної території. Та ось Олександр Лукашенко вважає цей регіон "своїм" і прямо про це говорить. Ба більше, білоруський президент заявив, що сам Путін – не проти.

Олександр Лукашенко під час зустрічі з губернатором Калінінградської області Росії Антоном Аліхановим заявив, що ця російська область – і важливий економічний партнер Білорусі, й історично близький регіон, та й взагалі просто "наша область". Про це розповіли у news.tut.by.

"Я і Єльцину, і Володимиру Володимировичу часто говорив, коли обговорювали якісь проблеми: Калінінград – це наша область, ми за неї відповідали і відповідаємо насамперед, а не Росія. Путін каже: "Я не проти", – зізнався Лукашенко.

 

Читайте також:      На Богородчанщині планують створити ще дві ОТГ

 

Після цього президент Білорусі вирішив пояснити, а заодно й пожартувати.

► Пояснення: "У цьому велика історія. Ще в радянські часи, коли була єдина країна, багато було розмов на найвищому рівні про те, щоб приєднати Калінінградську область до Білорусі. Тоді було все одно".

► Жарт: "Може, добре, що не зробили, тому що Крим приєднали до України – виявилося, що "неправильно" зробили".

Варто визнати, іноді сумні у Лукашенка жарти.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття