Центр волонтерських ініціатив спільно з Київським Пластом передали чергову партію захисту для медиків

  • 2 Червня 2020, 09:00

З початку карантину Центр волонтерських ініціатив зібрав кошти, виготовив та передав 1 832 комплекти індивідуального захисту (костюм та маска), 250 респіраторів, 120 захисних екранів, 20 пар захисних окулярів та 300 продуктових наборів.

"Цього разу ми передали 74 захисних костюми, 24 маски та 50 захисних екранів власного виробництва для швидкої допомоги м. Києва. Фактично з початку карантину в рамках нашої ініціативи You will see волонтери виготовили та передали медикам по усій Україні 4 560 захисних екранів", – говорить Іван Брацюнь, голова Київського Пласту, волонтер ЦВІ.

З початку карантину Центр волонтерських ініціатив зібрав кошти, виготовив та передав:

  • 1 832 комплекти індивідуального захисту (костюм та маска),
  • 250 респіраторів,
  • 120 захисних екранів,
  • 20 пар захисних окулярів,
  • 300 продуктових наборів.

Однак, не дивлячись на послаблення карантину в Україні, в лікарнях досі знаходяться багато інфікованих пацієнтів, щодня виявляють кілька сотень нових випадків, а отже – їхнім порятунком щодня займаються медичні працівники.

Вони продовжують боротися з небезпечним недугом протягом усього цього часу, тож ми не можемо відмовити їм у найменшому, що можемо зробити – їхньому захисті.

"Отриману допомогу розподілять відповідно до потреб по усім відділенням екстренної медичної допомоги м.Києва. Орієнтовно цього може вистачити на 2-3 тижні. Зараз залишається потреба у спецзахисті для медичних працівників. Адже у боротьбі з інфекційними хворобами, особливо з Covid-19, вони мають бути захищеними", – говорить представник Центру ЕМД та МК м.Києва Денис Слюсарчук.

Долучитись до збору коштів на засоби індивідуального захисту можна наступним чином:

✅ на картку 4149 4993 1011 1420 (Жмайло Д.С.),

✅ офіційний рахунок Центру волонтерських ініціатив з обов'язковим коментарем «Благодійна допомога».

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття