"Цифра не така велика" - в "Слузі народу" назвали вартість опитування Зеленського 25 жовтня

  • 23 Жовтня 2020, 13:02

Депутат Верховної Ради від “Слуги народу”, політтехнолог Микита Потураєв оцінює проведення ініційованого Президентом Володимиром Зеленським всеукраїнського опитування в день місцевих виборів в суму не більше ніж 3 млн грн.

“Цифра не така велика. Подібне опитування по всій країні коштує десь під 3 млн грн. Опитування, яке проводитиметься волонтерськими силами, точно не буде дорожчим. Але важливіше поговорити про подальшу верифікацію зібраних даних”, – зазначив він.

Причиною для проведення загальнонаціонального опитування Потураєв назвав бажання Зеленського отримати відповіді від максимальної кількості людей.

“Це-сильний аргумент. І неважливо, що у тебе в парламенті. Є у тебе там більшість чи ні, є у тебе там коаліція чи немає коаліції. Навіть якщо буде нова більшість, коаліція або перевибори, відповіді на ці запитання залишаться. Це важливо. І хто вам сказав, що потрібно обмежуватися тільки цим парламентом? Важливо почати нормальну дискусію з усіх цих питань”, — вважає він.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття