ЦВК звітує про відсутність порушень системного характеру

  • 25 Жовтня 2020, 11:15

Голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко повідомив, що загалом можна стверджувати, що голосування на місцевих виборах в Україні розпочалося вчасно.

«Загалом можна стверджувати, що голосування в Україні розпочалося вчасно, за винятком окремих виборчих дільниць, які відкрилися з запізненням, що переважно було спричинене питаннями технічного характеру», - сказав Діденко на брифінгу в неділю.

За його словами, до Центрвиборчкому надходять повідомлення про окремі порушення, які не мають системного характеру та не впливають на проведення виборів.

На місцевих виборах в Україні 25 жовтня працює 41 спостерігач від шести іноземних держав.

Найбільше спостерігачів із Угорщини - 19. Також є шість спостерігачів із Словаччини, по п'ять - із Німеччини та Казахстану, чотири - з Іспанії та двоє - із Чехії.

Також дев'ять міжнародних організацій відрядили до України 271 свого спостерігача на місцеві вибори. Найчисельніше представництво - 88 спостерігачів - від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття