Важливо

У 2020 році оновимо 148,5 км доріг державного значення на Прикарпатті, - голова Укравтодору Олександр Кубраков.

  • 14 Вересня 2020, 14:20

До програми «Велике Будівництво» на Прикарпатті включено 15 об'єктів. Залучено понад 115,6 млн грн з державного бюджету та 23,1 млн грн співфінансування органів місцевого самоврядування.

Цього тижня голова Укравтодору Олександр Кубраков під час робочого візиту на Прикарпаття проінспектував стан об’єктів «Великого Будівництва». Урядовець працював на Калущині з народним депутатом від Івано-Франківщини Едуардом Прощуком та головою ОДА Віталієм Федорівим.

«На Івано-Франківщині за 2020 рік оновимо 148,5 км доріг державного значення, з них майже 50% вже мають верхній шар покриття», – зазначив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Народний депутат Едуард Прощук звернув увагу голови Укравтодору на критичний стан Окружної дороги міста Калуш. За його словами ця ділянка особливо потребує ремонту й інвестицій.

«Через поганий стан дороги, зараз чимало вантажівок їдуть до підприємств і заводів через Калуш та знищують дороги в місті. Окружна довго перебувала в комунальній власності міста і не ремонтувалась ще з 80-х років, зараз дорогу передали на баланс Служби автомобільних доріг області. Укравтодору завершує роботи над проектом, щоб у 2021 році розпочати її будівництво», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Також проінспектували хід будівництва мосту в селі Боднарів на дорозі Н-10. 

«Для капітального ремонту Боднарівського моста  вже виділено майже 90 мільйонів гривень. Його буде розширено до трьох смуг, роботи уже виконано на 50%», – додав Едуард Прощук.

В Службі автомобільних доріг області зазначили, що роботи в Боднарові йдуть згідно з графіком. У грудні 2020 року підрядники зобов’язуються здати об’єкт в експлуатацію. До кінця року заплановано наступні роботи:

- влаштувати опори та монтаж прогонової правої частини мосту;

- бетонування монолітних плити на прогонах та монтаж деформаційних швів;

- влаштування проїзної частини, сполучення мосту з підходами;

- влаштування бар'єрного та перильного огородження; 

- укріплення конусів моста;

- влаштування освітлення нанесення розмітки.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття