Важливо

У 2020 році оновимо 148,5 км доріг державного значення на Прикарпатті, - голова Укравтодору Олександр Кубраков.

  • 15 Вересня 2020, 17:23

Голова Укравтодору Олександр Кубраков під час робочого візиту на Прикарпаття проінспектував стан об’єктів «Великого Будівництва». Урядовець працював на Калущині з народним депутатом від Івано-Франківщини Едуардом Прощуком та головою ОДА Віталієм Федорівим.

«На Івано-Франківщині за 2020 рік оновимо 148,5 км доріг державного значення, з них майже 50% вже мають верхній шар покриття», – зазначив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Народний депутат Едуард Прощук звернув увагу голови Укравтодору на критичний стан Окружної дороги міста Калуш. За його словами ця ділянка особливо потребує ремонту й інвестицій.

«Через поганий стан дороги, зараз чимало вантажівок їдуть до підприємств і заводів через Калуш та знищують дороги в місті. Окружна довго перебувала в комунальній власності міста і не ремонтувалась ще з 80-х років, зараз дорогу передали на баланс Служби автомобільних доріг області. Укравтодору завершує роботи над проектом, щоб у 2021 році розпочати її будівництво», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Також проінспектували хід будівництва мосту в селі Боднарів на дорозі Н-10. «Для капітального ремонту Боднарівського моста  вже виділено майже 90 мільйонів гривень. Його буде розширено до трьох смуг, роботи уже виконано на 50%», – додав Едуард Прощук.

В Службі автомобільних доріг області зазначили, що роботи в Боднарові йдуть згідно з графіком. У грудні 2020 року підрядники зобов’язуються здати об’єкт в експлуатацію. До кінця року заплановано наступні роботи:

- влаштувати опори та монтаж прогонової правої частини мосту;

- бетонування монолітних плити на прогонах та монтаж деформаційних швів;

- влаштування проїзної частини, сполучення мосту з підходами;

- влаштування бар'єрного та перильного огородження; 

- укріплення конусів моста;

- влаштування освітлення нанесення розмітки.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття