У Бельгії медики влаштували прем’єр-міністру «коридор ганьби»

  • 18 Травня 2020, 09:39

У Брюсселі лікарі та медичні працівники вишикувалися у «коридор ганьби» під час зустрічі кортежу прем’єр-міністерки Бельгії Софі Вільмес. Вони повернулись спинами, коли проїжджала очільниця уряду.

У такий спосіб медичні працівники лікарні Сен-П'єр висловили протест проти дій влади у питанні протидії коронавірусу, зокрема вони вимагають більшого визнання їхньої роботи та закликають найняти більше некваліфікованого персоналу для виконання роботи медсестер.

Також невдоволення медиків у країні викликали, на їхню думку, погані результати у протидії епідемії, що зокрема демонструє висока смертність — у країні підтверджено понад 55 тисяч випадків коронавірусу, але смертність вища за країни навіть з більшою кількістю інфікованих — померли 9 052 людини.

Водночас прем’єрка заявила, що, можливо, кількість підтверджених і летальних випадків у країні завищена, що також викликало обурення у медичній спільноті.

 

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття