Важливо

У Букачівській ОТГ завершився цикл громадських обговорень Стратегії розвитку

  • 6 Листопада 2019, 09:00

У Букачівській ОТГ завершилась серія зустрічей з мешканцями населених пунктів громади щодо обговорення проекту Стратегії розвитку громади.

Вона розробляється за підтримки Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою», пише Перший Політичний.

Зустрічі з мешканцями з метою обговорення пріоритетів розвитку Букачівської ОТГ відбулись у селах Вишнів, Козарі, Букачівська Слобода, Посвірж, Чернів та у смт. Букачівці.

Окрім того, представники робочої групи провели зустрічі з бізнес-середовищем та учнями навчальних закладів громади.

Дві останніх цільових аудиторії, на переконання радника з питань комунікації Івано-Франківського ЦРМС Наталії Вінничук, є дуже важливими в плані ідей, адже представники бізнесу є ключовими в баченні можливостей економічного розвитку, а представники молоді мають найбільшу креативну складову мислення.

 

Читайте також:      Львівську, Івано-Франківську та Закарпатську обл. планують за три роки об'єднати Малим карпатським кільцем вартістю 1 млрд грн

 

В рамках зустрічей, як наголошує проєктний менеджер Букачівської ОТГ Тамара Гаргат, були підтримані три основні пріоритетні напрямки розвитку: громада, сприятлива для ведення бізнесу та інвестицій, створення комфортних умов для проживання та розвиток території громади.

Останній пріоритет включатиме декілька важливих операційних цілей, досягнення яких істотно поліпшить привабливість території громади як для проживання, так і для роботи.

«У розвиток сільських територій будуть включені такі операційні цілі як відновлення нормального транспортного та логістичного сполучення у громаді, ремонт із впровадженням енергозберігаючих технологій адміністративних приміщень, що знаходяться у власності громади з можливістю зміни профілю їх використання, створення комунального господарства та забезпечення екологічної безпеки. Це створить умови для ефективного управління комунальним майном громади та підвищить привабливість громади», - переконаний радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ЦРМС Ігор Мельничук, який забезпечує консультативний супровід розробки Стратегії розвитку громади.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття