Важливо

У бюджеті на 2020 рік не закладали коштів на «державу у смартфоні» — Мінцифри

  • 6 Листопада 2019, 12:41

Кабінет міністрів України не передбачив у бюджеті на 2020 рік додаткових видатків на проведення цифровізації в Україні та запровадження проєкту «держава у смартфоні».

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«На державу в смартфоні (додаток, портал, оцифровку пріоритетних послуг, навчання цифрових навичок та ін.) бюджет не закладено. Є 30,8 млн на підтримку поточних систем (сайти, сервери, шини), які працювали і раніше», — повідомив міністр.

 

Читайте також:        #Округ85: Нардеп Едуард Прощук пропонує провести виїзне засідання екологічного комітету на Прикарпатті

   

За його словами, кошти на втілення у життя цифрових проєктів уряду планують отримувати від міжнародних партнерів у якості технічної допомоги. Також Федоров покладається на ефективну роботу своєї команди, яка вимагатиме мінімум видатків.

«У нашому напрямку, на даному етапі розвитку країни, потрібно вміти досягати мети з обмеженим ресурсом. А діджиталлізація — це ефективність, трансформація, та, сподіваюсь вплив на збільшення бюджету на 2021 рік», — додав Федоров.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття