Важливо

У Долинській районній раді обрали нового депутата

  • 12 Грудня 2019, 12:33

На пленарному засіданні сесії районної ради, замість Тараса Оглаб’яка, якого було обрано депутатом Долинської міської ОТГ, обрали представницю від ВО “Свобода” Грицик Тетяну Михайлівну.

Депутати прийняли рішення “Про визнання повноважень депутата районної ради”. У зв’язку з тим, що Тараса Оглаб’яка було обрано депутатом Долинської міської ОТГ, до районної ради поступило повідомлення виборчої комісії про реєстрацію депутатом районної ради від Долинської РО ВО “Свобода” Грицик Тетяни Михайлівни, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Долинської райради.

Заслухали та проголосували депутати за виконання ряду програм й рішень районної ради, а також за виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.

Серед питань галузі охорони здоров’я на пленарному засіданні розглянуто звіт директора комунального  некомерційного підприємства “Центр первинної медичної допомоги” та прийнято кілька Програм:

  • Програму підтримки та розвитку установ первинної медичної допомоги на 2020 рік; цільову Програму з профілактики та раннього виявлення раку грудної залози на 2020 рік;
  • Програму фінансової підтримки КНП “Долинська багатопрофільна лікарня”.

 

Читайте також:       Денис Шмигаль у Галичі представив нового голову райдержадміністрації (ФОТО)

 

Питання галузі освіти “Про організацію підвозу учнів закладів загальної середньої освіти на 2020 рік” передбачає забезпечення пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому відповідно до Порядку пільгового  проїзду (доданий Порядок також затверджено рішенням сесії).

За пропозицією депутатів та згідно чинного законодавства до проекту рішення включено також підвіз педагогічних працівників до місця роботи і додому.

Продовжуючи тему освітньої сфери, повідомляємо, що депутатами прийнято рішення “Про встановлення вартості безоплатного гарячого харчування учнів, вихованців в закладах освіти району та встановлення батьківської плати за гаряче харчування у 2020 році”.

Встановлені суми ви зможете знайти в даному рішенні після публікації його на сайті в розділі “Документи/Рішення районної ради”.

Цікава ситуація виникла навколо призначення директорів шкіл. Питання “Про призначення на посаду  директора Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів” знято з порядку денного за пропозицією депутата Михайла Шведіва, а проект рішення “Про призначення на посаду директора Слобододолинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів” не набрав достатньої кількості голосів.

Проте Якубівська ЗОШ І ступеня таки отримала нову директорку. Нею стала Рошик Оксана Омелянівна. 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття