У Долинській РДА відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації

  • 2 Грудня 2019, 14:56

Під час наради обговорено актуальні на сьогодні питання. Ішлося про внесення змін до структури районної державної адміністрації, яке було зумовлене постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2019 № 926 та передбачає скорочення штату.

Також озвучено питання, які стосувалися роботи всіх структурних підрозділів, а саме: підсумки щорічного оцінювання державних службовців та завдання на наступний рік, формування перспективного плану, дотримання працівниками  трудової та виконавської дисципліни, наповнення веб-сайту районної державної адміністрації, пише Перший Політичний.

 

Читайте також:      З головами ОТГ обговорили особливості використання коштів держпідтримки

 

Вкотре керівник апарату Ірина Мацалак звернула увагу на те, що Національне агентство України з питань державної служби наказом від 11.09.2019 р. № 172-19 затвердило Порядок розроблення посадових інструкцій держслужбовців та саму форму посадової інструкції. Відтепер саме цей Порядок визначає процедуру розроблення, затвердження та внесення змін до посадових інструкцій державних службовців категорій "Б" та "В".

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття