У Франківську атовці за кошт міського бюджету охоронятимуть школи (ФОТО)

  • 26 Січня 2019, 21:29

Про це йшлося у п’ятницю, 25 січня, на прес-конференції щодо співробітництва охоронної фірми учасників бойових дій і міської ради.

Мета партнерства – забезпечити охорону навчальних закладів в Івано-Франківську, інформує “Галка”.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, цього року у Франківську стартує пілотний проект охорони у 15-ти навчальних закладах міста.

“Дуже важливо забезпечити безпеку наших дітей. Останнім часом було багато звернень від батьків, щоб охороняти навчальні заклади. У цій співпраці міськради і учасників бойових дій мають виграти якраз діти Івано-Франківська”, – підкреслює мер.

 

 

Заступник керівника міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв каже, що для бійців це відповідальна місія.

“Безпека дітей є дуже актуальною. Ми знаходимося у стані війни. Охоронна фірма учасників бойових дій “Рубіж”, яка складається з атовців, буде охороняти дітей. Ми проводимо комплекс заходів: буде встановлене відеоспостереження, тривожна кнопка, будуть сформовані патрулі. Хлопці проводитимуть профілактичні бесіди з дітьми. Ми ставимося до цього відповідально”, – зауважив Андріїв.

 


Начальник департаменту освіти Ігор Максимчук каже, що усі керівники шкільних навчальних закладів погодили і визнали важливою таку ідею:

“Така ініціатива – вперше в Івано-Франківську. Батьки і педагоги її одноголосно схвалили. Думаю, проект запрацює вже найближчим часом. Спільними зусиллями ми зможемо підвищити якість освітніх послуг у місті”.

 


Керівник фірми “Рубіж” Руслан Маланюк додає, ця ініціатива – ще й патріотичне виховання для дітей. Адже тих, хто пройшли війну, діти сприймають по-особливому:

“Учасники бойових дій проходили спеціальні підготовки. Все буде гаразд. Ми забезпечимо безпеку наших дітей”.

Річний бюджет пілотного проекту – більше мільйона гривень, його фінансуватиме міська рада. Ніяких додаткових витрат з батьків дітей стягувати не будуть. Аби домовленості вступили у силу, сторони підписали меморандум.

                

 

                 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття