У Франківську депутат облради звинуватив прокуратуру в політичній агітації

  • 15 Лютого 2019, 14:38

Сьогодні, 15 лютого, в Івано-Франківську відбулось перше пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради.

Депутати заслухали звіт прокурора Івано-Франківської області Олександра Стратюка щодо криміногенної ситуації на Прикарпатті та про успіхи прокуратури у боротьбі зі злочинцями, пише 1political з посиланням на Галицький Кореспондент.

“Рівень злочинності у нас становить 54 злочини на 10 тисяч мешканців. Він є одним із найнижчих у державі – в середньому по країні це 115 злочинів на 10 тисяч людей, і стабільно зменшується”, – сказав Олександр Стратюк.

Загалом за 12 місяців 2018 року обліковано 7386 кримінальних правопорушень, що на 10% менше, ніж торік. Спостерігається і зниження кількості тяжких злочинів – із 2846 торік до 2493 цього року. Зменшилось і число злочинів проти життя і здоров’я людей – 905 проти 981. На чверть, з 24 до 18, знизилася кількість умисних вбивств, але два з них ще не розкрито.

Депутатка Івано-Франківської обласної ради Ольга Галабала задала прокурору питання щодо розгляду декількох кримінальних справ у сфері захисту надр і довкілля.

Олександр Стратюк не зміг відповісти на це питання, сказавши, що прокуратура розглядає по 15 тисяч справ на рік, і інформації по кожній окремій справі він наразі не має. Таку ж відповідь він дав і депутату Олегу Атаманюку, пообіцявши надати деталі пізніше у відповідь на письмове звернення.

“Скажіть, а участь вашого шефа Юрія Луценка у форумі Петра Порошенка “Від Крут до Брюсселя” можна розглядати як політичну агітацію прокуратури за одного із кандидатів? Як нам це взагалі розуміти?”, – запитав Стратюка депутат Василь Попович.

“Я розцінюю це питання як передвиборче. У вас є факти необ’єктивності правоохоронних органів? Якщо немає, то даю вам коротку відповідь: ні, ми ні за кого не агітуємо”, – відповів Олександр Стратюк.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття