У Франківську депутати обласної ради створили звернення до Верховної Ради України

  • 14 Травня 2019, 15:39

Сьогодні, 14 травня, в Івано-Франківську відбулось засідання президії обласної ради.

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич розповів, що на наступну сесію, яка відбудеться 17 травня, буде винесено близько 40 питань. Їх мало бути більше, але з подачі ОДА частину питань було відкладено, пише Галицький Кореспондент.

Депутат облради Манолій Піцуряк, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, розповів, що люди, які проживають у гірських населених пунктах, насправді не отримують доплат, обіцяних їм законом.

“На сьогодні існує “зрівнялівка” в оплаті праці. Не забезпечено державні гарантії в оплаті праці осіб, які працюють у гірських районах. Це суперечить статті 100 КЗпП України в частині встановлення підвищеної оплати праці на роботах з особливими природними географічними і геологічними умовами. Для забезпечення необхідного розміру зарплати не можуть враховуватися суми підвищення посадових окладів працівників, які працюють у гірських районах”, – сказав Манолій Піцуряк.

З цього приводу створили звернення обласної ради до Верховної Ради України. Президія проголосувала “за” це рішення, тож його винесуть на наступну сесію 17 травня.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття