Важливо

У Франківську понад 100 проектів отримають співфінансування від міста

  • 10 Грудня 2019, 10:36

В Івано-Франківську розповіли про реалізацію міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства у 2019 році.

Під час оперативної наради у міського голови Руслана Марцінківа керівниця секретаріату міської ради Наталія Карабин зазначила, що у конкурсі брали участь громадські та благодійні організації, ГО та БО при закладах та установах культури та освіти, ОСББ, будинкові т вуличні комітети, громади сільських рад Івано-Франківської МР тощо, пише Галицький Кореспондент.

 

Читайте також:        100 днів: прикарпатський депутат Едуард Прощук відзвітував про перші результати діяльності

 

Конкурс проводиться на умовах співфінансування проєктів за формулою: 70% кошти міського бюджету та 30% кошти учасника. Конкурс проводився з 4 березня по 5 квітня. На нього надійшло 78 проєктів від ОСББ, ЖБК та БК, три проєкти від сільських рад, 16 проєктів від ГО та БО, сім проєктів від ГО та БО при закладах культури та 37 проєктів від ГО та БО при закладах освіти.

Так, переможцями конкурсу визнали 47 проєктів від ОСББ, ЖБК та БК, три проєкти від сільських рад, 11 проектів від ГО та БО, шість проектів від ГО та БО при закладах культури та 35 проектів від ГО та БО при закладах освіти. За словами Наталії Карабин, 49 проектів вже профінансовано.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття