У Франківську протестують проти призначення Шмигаля головою ОДА (ФОТО)

  • 9 Липня 2019, 13:59

Сьогодні, 9 липня, в Івано-Франківську люди вийшли протестувати проти призначення Дениса Шмигаля на голову облдержадміністрації.

Люди вийшли під стіни адмінбудівлі із плакатами “Ні – кулуарним призначенням”, “Ми за прозорі призначення”, “Не підійшов Львову – не підійде Івано-Франківську” тощо, пише Галицький Кореспондент.

“Як можна призначати цю людину на посаду, якщо на Бурштинській ТЕС недавно людина загинула. Це людина Ахметова”, – сказав Карвацький Руслан, голова профкому Бурштинської ТЕС.

 

 

 

Читайте також:     #Округ85: НАБУ підготувало повідомлення про підозру Ігорю Насалику − ЗМІ


Ініціатор зібрання Богдан Борович зазначив, що тільки нещодавно вони почули про те, що Шмигаль буде головою ОДА. Саме тому, вони вирішили дізнатися, що це за людина.

“Він вирішив не тримати на балансі будинок культури в Бурштині. Він вирішив не допомогати суспільству розвивати культуру. Нам кота в мішку більше не треба. Ми одного вже вибрали”, – сказав Борович.

 

 

Люди, які вийшли під стіни ОДА, разом планують скласти звернення до презентації України щодо призначення Дениса Шмигаля.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття