У Франківську розповіли як збільшити доходи місцевого бюджету за допомогою системи «Прозорро. Продажі» (ФОТО)

  • 11 Лютого 2020, 14:32

Сьогодні в облдержадміністрації відбувся регіональний семінар-тренінг для представників ОМС, ОТГ, ЗМІ та громадських активістів про особливості використання системи «Прозорро.Продажі».

 

 

Організували захід Проект «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, спільно із ДП «Прозорро.Продажі» за сприяння ОДА.

 

Читайте також:      Працівниця міськради відсудила в депутата 7500 гривень за «бабусю бальзаківського віку!»

 

Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк у своєму виступі підкреслив важливість пошуку ефективних механізмів управління на рівні територіальних громад та використання можливостей, пов’язаних із системою електронних закупівель.

«Успішне впровадження платформи «Прозорро», ціль якої було ввести в єдину систему усі державні закупівлі, продемонструвало протягом останніх років як суттєву економію для Державного бюджету, так і звело до нуля корупцію у цій сфері.

Наступним логічним етапом стало виникнення площадки «Прозорро. Продажі», яка дозволяє органам державної влади усіх рівнів та місцевого самоврядування використовувати її як зручний інструмент для реалізації майна, що є на балансі. Це спрощує як саму процедуру його реалізації, так і створює конкурентне середовище між суб’єктами діяльності та дає можливість наповнювати бюджет», - зазначив Дмитро Романюк.

 

 

Програма семінару складається із двох частин. У першій – йшлося про ефективне використання системи «Прозорро. Продажі» та наповнення місцевих бюджетів, перспективи для громад, бізнесу і держави.

 

Читайте також:       За кошти програми «Бюджет участі» цьогоріч відремонтують вулиці Франківської ОТГ

 

На прикладах успішних практик фахівці доводили результативність управління комунальним майном ОМС – його продаж, відчуження та оренду. Також аналізували законодавчу базу і технічні можливості.

 

 

У другій частині семінару обговорюватимуть використання системи як інструменту прозорого та ефективного управління державним майном: можливості та перспективи для регіонів.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття