У Франківську в кількох установах дільниці “опустили” на перший поверх – для зручності виборців

  • 9 Липня 2019, 13:21

В організації парламентських виборів врахували зауваження від маломобільного населення.

Про це йшлося 9 липня під час обговорення питання “про підготовку до проведення виборів народних депутатів” в Івано-Франківську під час щотижневої оперативної наради у міського голови, пише “Галка”.

“Створені 10 виборчих дільниць по селах, 62 виборчі дільниці у школах, 62 у будинках культури, 11 – у ВНЗ, 13 в лікувальних закладах, 14 у закладах різного підпорядкування. Також у більшості дільниць перенесли голосування на перший поверх, аби полегшити умови для маломобільних груп населення, адже старшому поколінню важко зайти, до прикладу, на 3 поверх третьої школи”, – повідомив заступник керуючого справами – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю міськвиконком Андрій Лис.

 

Читайте також:   #Округ85: НАБУ підготувало повідомлення про підозру Ігорю Насалику − ЗМІ

 

Бюлетені для голосування в Івано-Франківську очікують 18 та 19 липня. Тоді їх передадуть на виборчі дільниці.

“Завтра вже будуть доступні списки кандидатів, тож всі бажаючі можуть прийти і ознайомитись з ними у ДВК. ЦВК спростила порядок подання зміни місця голосування – для цього потрібен  лише паспорт. Вже є 536 заяв про зміну місця голосування, кількість заяв збільшується ( до порівняння на президенських виборах кількість людей, що змінили місце голосування була більше тисячі)”, – каже Христина Дзюбак – начальниця відділу ведення Державного реєстру виборців.

Представниця Окружної виборчої комісії Олександра Петрик повідомила, що 5 липня тут створили усі дільничні комісії, якихось неузгодженостей у роботі ОВК немає.

“До слова, ті, хто змінили місце голосування, отримають для голосування не 2 бюлетні, а 1. Тобто зможе за партію голосувати, але не за мажоритарників”, – каже заступниця голови Окружної виборчої комісії.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття