У Івано-Франківській ОДА обговорили план заходів щодо боротьби із нелегальним перевезенням пасажирів

  • 21 Січня 2019, 22:46

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася нарада з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень та боротьби з нелегальними перевізниками.

Про це інформує прес-центр Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської ОДА.

Присутні на нараді керівники контролюючих органів обговорили план заходів щодо боротьби з нелегальними перевезеннями, затверджений міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, та результати міжвідомчої наради, яка відбулася 20 грудня минулого року в Міністерстві інфраструктури.

На виконання зазначеного плану ухвалено рішення про створення територіальної (обласної) робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських перевезень та спільних скоординованих дій із виведення з ринку перевезень суб’єктів господарювання, які надають послуги без передбачених чинним законодавством документів.

Перевірки будуть проводитися за участю представників управління Укртрансбезпеки, Національної поліції, ДФС, Держпраці та організаторів перевезень.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття