Важливо

У Івано-Франківському ЦРМС відбувся семінар «Перші кроки» для новостворених ОТГ (ФОТО)

  • 14 Листопада 2019, 13:28

Експерти Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» продовжують супровід об’єднаних територіальних громад Прикарпаття, які завершили процес об’єднання та очікують на перші вибори, що призначені на 22 грудня 2019 року.

Представникам органів місцевого самоврядування Гвіздецької, Корницької, Підгайчиківської і Пасічнянської ОТГ розповіли про необхідні початкові дії після об’єднання в рамках семінару «Перші кроки територіальних громад після об'єднання для громад Коломийського і Надвірнянського районів», пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківського ЦРМС.

 

 

За словами радника з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максима Чопея, найважливішими моментами є питання реорганізації органів місцевого самоврядування.

«Насамперед, це інвентаризація активів та зобов’язань, передача документів та майна. Також серед перших кроків - вирішення кадрових питань, формування оптимальної структури виконавчих органів ради ОТГ», - наголошує Максим Чопей.

 

 

У свою чергу, радник з питань муніципальних послуг Івано-Франківського ЦРМС Марія Баран розставила основні акценти у формуванні спроможної освітньої мережі новостворених громад, адже з цим пов’язані чималі бюджетні кошти.

Окрім того, представникам новостворених ОТГ розповіли про особливості формування місцевих бюджетів ОТГ на 2020 рік.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття