Важливо

На Івано-Франківщині від коронавірусу померла жінка

  • 19 Березня 2020, 22:03

В Івано-Франківській області померла 56-річна жінка, інфікована коронавірусом SARS-CoV-2. Це третій летальний випадок, зафіксований в Україні.

Про це заявили в Міністерстві охорони здоров'я України.

«Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Тривалий час вона займалась самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19», — повідомили в МОЗ.

Зазначимо, це перший зафіксований випадок коронавірусу на Івано-Франківщині.

В Івано-Франківській обласній державній адміністрації повідомили, що померлій 56 років. Наразі встановили одну контактну особу, її чоловіка, який перебував в самоізоляції після повернення з-за кордону. У нього симптомів нині немає. Ширше коло контактів встановлюватимуть.

 

 

 

Раніше, 19 березня, про перші два випадки коронавірусу повідомили у Дніпропетровській області.

Таким чином, тепер в Україні офіційно підтверджений 21 випадок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (10), Житомирській (2), Київській (2), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (1) областях і в Києві (3). Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка на Івано-Франківщині та 33-річна у Чернівецькій.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття