У Калуші планують реалізувати освітній проект від ЄС на базі професійного училища №7 — Гриневич

  • 16 Липня 2019, 15:35

В понеділок, 15 липня міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відвідала заклади вищої, професійної та середньої освіти в Івано-Франківській області. 

"Мене приємно вразив професійно-технічний навчальний заклад, в якому ми були, також я була у школі в місті Долина. Коли я їду кудись, моє завдання - подивитись як реалізовуються державні програми і державні субвенції, які ми даємо на місця. Бо загальне враження, що вони дуже по-різному використовуються: одні органи державного самоврядування додають кошти, інші - не додають. Торік у нас була пробоема, що деякі не використали освітню субвенцію. І тому для мене важливо побачити, що ця державна субвенція працює. В тих закладах, що я була, мені було приємно бачити як змінюється початкова школа, бо тепер пперші класи - це зовсім інше освітнє середовище. Професійно-технічний навчальний заклад теж справив приємне враження, це один з найкращих закладів за своїм потенціалом, там можна розміщувати регіональні профільні центри, які ми хочемо зробити в проекті ЄС. Наш уряд напрацював угоду з ЄС щодо оновлення професійно-технічної освіти і ми маємо намір створити мережу регіональних багатопрофільних центрів з сучасним обладнанням і з сучасними професійними стандартами і з підвищенням кваліфікації вчителів", - сказала міністр освіти.

 

За словами Гриневич, такі заклади повинні виконати багато критеріїв, щоб цей проект можна було там реалізувати, а саме відвідане нею Вище професійне училище №7 м. Калуша є потенційно таким закладом.

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття