У Харкові медики влаштували акцію з вимогою виплати надбавок

  • 18 Травня 2020, 14:19

Майже тридцять медиків протестують через відсутність захисних засобів та обіцяних надбавок.

Засобів спецзахисту та надбавок до зарплати вимагали сьогодні під час акції протесту харківські медики. Зо три десятки працівників швидкої допомоги вийшли під стіни своєї підстанції. Про це повідомляє Уніан.

Як зазначається, медики вимагали виплатити їм обіцяні премії за роботу з інфікованими на COVID-19 пацієнтами. Вони твердять, що 300-відсоткові надбавки прийшли лише одиницям з них. Натомість із хворими на коронавірус контактувала понад сотня медиків.

"Ми одягалися в захисні костюми, відвозили в інфекційну лікарню людей з симптомами, з готовими знімками, що у них - підтверджена пневмонія", - каже лікар Максим Перепелиця.

 

 

До того ж, кажуть, нині бракує засобів захисту. Одноразові костюми вимушені одягати по кілька разів, бо інших нема.

"Наразі костюми у нас є, але по одному костюму на людину. Якщо ми його одягли один раз і у нас буде повторний виклик до такого ж хворого, у нас немає другого костюма", - розповідає лікарка Марина Сидоренко.

Своєю чергою керівництво центру запевняє: захисних костюмів та масок – достатньо. А надбавки отримали лише ті, хто безпосередньо працював із зараженими. Мовляв, таких на швидкий лише 10%.

 

 

Протестувальники такою арифметикою обурилися і написали звернення до обласної адміністрації. Нині чекають на відповідь.

"Я не обговорюю постанови Кабінету міністрів. Я за те, щоб усім виплатили стільки грошей, скільки вони заслуговують, скільки їм дадуть. Якщо мені дадуть і скажуть виплатити всім мільйони, я все це виплачу", - пояснює керівник Харківського центру екстреної медичної допомоги Віктор Забашта.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття