Важливо

У Херсонській ОДА відкрили підрозділ «Служба щастя»

  • 27 Листопада 2019, 17:01

Губернатор Херсонщини Гусєв намагався розповісти, чим займатиметься підрозділ ОДА “Служба щастя”.

Але вийшло навпаки. Стало ще більш незрозуміло, що це за підрозділ, навіщо він потрібен, та за підсумком, яка саме його робота буде приносити щастя херсонцям.

Як заявив Гусєв:

«У нашій структурі Обласної державної адміністрації створили принципово новий підрозділ – це "Служба щастя". Ми плануємо, що люди, які прийдуть туди, працюватимуть над потребами громадян у регіоні та будуть підвищувати цей індекс щастя, який зараз саме вимірюємо в нашій області для того, щоб люди усвідомлювали, що кожний чиновник працює на потреби людей"

 

Читайте також:       "Фундаментом для укрупнення громад стануть вже створені ОТГ", – В’ячеслав Негода (ФОТО)

 

Правда гарно звучить? Але саме тут і виникає маса питань, на які немає відповіді. Бо яким саме чином чиновники ОДА зроблять херсонців щасливими? Адже далеко не секрет, що велика частина населення елементарно живе за межею бідності. Якщо для багатьох людей за щастя є якісна та доступна медицина, можливість отримання якісної освіти и тому подібне.

Що в принципі прописано Конституцією України і чого дуже часто люди не отримують.

Так яким чином люди будуть відчувати та усвідомлювати, що чиновники «Служби щастя» працюють на потреби людей? Вони будуть віддавати херсонцям свою заробітню платню? Будуть навчати? Лікувати? Відповіді нема.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття