У Криму «суд» хоче допитати російського пранкера в справі власника каналу ATR

  • 27 Жовтня 2020, 17:25

Наступне засідання в цій справі призначили на 9 листопада.

Підконтрольний Росії «Верховний суд Криму» 26 жовтня провів засідання в кримінальному провадженні проти власника телеканалу ATR Ленура Іслямова та вирішив викликати на допит російського пранкера Володимира Кузнецова (відомого як «Вован»).

Про це повідомив адвокат власника ATR Микола Полозов на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, справа зараз знаходиться на стадії подання доказів стороною обвинувачення.

«Клопотання прокурора про оголошення показань свідків Малишкіна і Кузнєцова (т.зв. пранкери "Лексус" і "Вован") задоволено не було. Захист виступив проти оприлюднення цих свідчень, оскільки прокурор не надав доказів неможливості явки зазначених свідків. У результаті, держобвинувач відмовився від виклику свідка Малишкіна для дачі показань взагалі, а щодо Кузнєцова судом було прийнято ухвалу про його примусовий привід», – розповів пан Полозов.

Водночас «суд» задовольнив низку клопотань захисту.

«Суд задовольнив клопотання захисту про подання для ознайомлення з речовими доказами наявними в матеріалах справи. Йдеться про 14 компакт-дисків з фото-, аудіо- і відео- контентом, які частково були досліджені під час судового слідства. Також було задоволено клопотання захисту про надання для ознайомлення протоколів судових засідань, включаючи результати аудіо протоколювання», – сказав адвокат.

Наступне засідання в цій справі призначили на 9 листопада.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття