У Московській церкві істерика: доктора Комаровського запідозрили у співпраці з Порошенком (ВІДЕО)

  • 17 Березня 2020, 09:00

Педіатр-шоумен висміяв хресні ходи проти коронавірусу і отримав у відповідь.

У Московській церкві обурилися заявою педіатра-шоумена Євгена Комаровського, який висміяв хресний хід проти коронавірусу у Вінниці.

Про це заявив митрополит Вінницький УПЦ МП Варсонофій.

Нагадаємо, 8 березня у Вінниці відбулася багатотисячна хресна хода віруючих осередку Московської церкви в Україні на честь Торжества Православ’я. Мета ходи – перемогти хвороби, зокрема і коронавірус.

Така хода – це «традиційна реакція церкви на спалахи хвороб, посухи, природні катаклізми, епідемії, що є надзвичайно актуальним в умовах поширення світом коронавірусу», – йшлося в поясненнях, які роздавали віруючим на початку руху колони.

На подію, зокрема, відреагував лікар Комаровський.

«У Вінниці провели хресний хід, направлений на торжество Православ’я і боротьбу з коронавірусом. Разом зібралися сім тисяч людей і показали всім, як треба проводити протиепідемічні заходи. Не дивно, що в Україні лише один (станом на 11 березня 2020 року — авт.) випадок. На думку більшості наших експертів, перетинаючи кордон з країною, коронавірус перетворюється на ГРВІ», — сказав Комаровський.

У відео Варсонофій говорить, що раніше поважав думку Комаровського, але після його звернення, ставлення до нього змінилось.

«Ви з сарказмом смієтеся над нашими молитвами, нашим хресним ходом, висміюєте тисячі православних людей, які йдуть проти коронавірусу. Але спочатку вам варто було б подивитися, що в історії Православ'я такі хресні ходи проводяться щороку у кожному місті», — говорить у своєму зверненні Варсонофій.

Поза тим, митрополит побачив у діях лікаря політичний підтекст. На його думку, виглядає доволі підозрілим, що Комаровський звернув увагу лише на Вінницю, у той час, як аналогічні заходи пройшли у багатьох українських містах.

Варсонофій припускає, що своєю заявою Комаровський підтримує екс-президента Петра Порошенка, який, як відомо, є прибічником Православної Церкви України. 

 

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття