Важливо

У Надвірній планують створити п’ять об’єднаних територіальних громад (ФОТО)

  • 29 Листопада 2019, 10:03

27 листопада у Надвірній під орудою заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулася зустріч з питань розроблення проектів змін Перспективного плану формування територій громад області.

В обговоренні взяли участь спеціалісти профільних структурних підрозділів ОДА, експерти, сільські, селищні голови та голови ОТГ, депутати місцевих рад та представники громад Надвірнянщини, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

 

 

На засіданні розглянули зміни до Перспективного плану формування територій громад області, який був розроблений у 2015 році регіональною робочою групою спільно з експертами, об’єднаннями органів місцевого самоврядування та з врахуванням думки місцевих громад.

«Підготовка цих змін є компромісом. Ми орієнтовані на добровільне об’єднання. Первинним для нас є почути думку громад, доки ми не перейшли до другої фази формування ОТГ. Ми готові до обговорення проекту цього плану та його доопрацювання», - наголосила Світлана Онищук.

 

Читайте також:         КВУ назвав фракцію, яка найчастіше голосує в унісон зі "слугами народу"

 

Згідно з оновленим Перспективним планом формування територій громад Івано-Франківської області у Надвірнянському районі буде п’ять спроможних об’єднаних територіальних громад. Створюючи цю модель, експерти керувалися методикою формування спроможних територіальних громад.

 

 

Світлана Онищук подякувала присутнім за участь в обговоренні змін проекту Перспективного плану та відзначила важливість діалогу з громадами Надвірнянщини. За підсумками наради міжвідомча регіональна робоча група напрацює пропозиції про зміни, які розгляне Кабінет міністрів України.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття