Важливо

У нас свій борг: Російська православна церква не збирається закривати храми через коронавірус

  • 27 Березня 2020, 13:39
  • 1 Коментар

Російська православна церква заявила, що не збирається тимчасово закривати свої храми через якусь там епідемію коронавірусу.

У такий спосіб російські попи відповіли меру Москви Сергію Собяніну, який просив церкву долучитися до карантинних заходів.

Попри загрозу розповсюдження коронавірусу в РПЦ заявили, що у них є свій борг перед вірянами. Про це повідомляє "Интерфакс".

"Ми виконуватимемо наш пастирський обов'язок духовенства щодо усіх тих вірян, які бачать для себе необхідність у нинішній важкий час прийти в храм для молитви про своїх близьких і про наш народ",– пояснили в РПЦ.

Водночас там не пояснили, як боротимуться з поширенням епідемії коронавірусу у своїх храмах, коли на церковні обряди приходитимуть багато людей.

Цікаво, що РПЦ пропонує й альтернативний варіант молитви – церковні богослужіння транслюватимуться на державних телеканалах. Утім вони відбуватимуть паралельно зі звичними молитвами у храмах.

 

 

Схожі Новини

Коментарі

Панас

2020-03-29 15:45:13

Сьогодні змінили думку. Наче П Кірілл зарядив зачинити сьогодні церкви.


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття