Важливо

"У нас з’явилась практична можливість завершити реформу децентралізації", - Дмитро Разумков

  • 3 Грудня 2019, 16:03

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня місцевого самоврядування.

У вітальному слові до очільників місцевих рад та громад він зазначив, що Парламент готовий надавати підтримку владі на місцях, адже саме від неї залежить рівень життя громадян України, пише Перший Політичний з посиланням на прес-службу парламенту.

Серед важливих викликів цього та наступного років Дмитро Разумков назвав завершення реформи з децентралізації влади в Україні.

“Лише спільно ми зможемо якісно та швидко провести зміни, які дадуть новий старт для розвитку ваших регіонів, та побудувати дійсно нову систему. Про це вже багато говориться, і сьогодні у нас з’явилась практична можливість довести реформу до кінця”, - зазначив він.

 

Читайте також:       Делегація з Івано-Франківська взяла участь у засіданні Президії Асоціації міст нагороджених Призом Європи (ФОТО)

 

Голова Парламенту привітав представників місцевої влади з професійним святом.

“Це великий шлях, і з новими можливостями ви зможете реалізувати всі ті завдання, які перед вами поставили виборці. Ваша робота важка і часом невдячна, але від неї залежить життя наших громадян”, - підкреслив Дмитро Разумков.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття