У посольства США в Україні нова керівниця

  • 2 Січня 2020, 16:24

Заступниця глави місії США в Україні Крістіна Квін стала тимчасовою повіреною у справах США в Україні. Вона замінила на цій посаді Вільяма Тейлора, який був главою американського диппредставництва в Україні до кінця 2019 року.

Про це повідомили у пресслужбі дипустанови.

Відповідно до американського законодавства, політично призначений посадовець не може перебувати на тимчасовій посаді більше, ніж близько 200 днів. Це й стало причиною звільнення Тейлора.

«У той час, коли керівництво Посольства змінюється, наша політика міцної підтримки України залишається стабільною. Команда нашого посольства й надалі працюватиме у тісному партнерстві з українським урядом та громадянським суспільством, підтримуючи суверенітет і територіальну цілісність України та реформи, які допоможуть Україні побудувати своє процвітаюче європейське майбутнє», — зазначила Квін.

Крістіна Квін уже була тимчасовою повіреною у справах США в Україні з кінця травня до кінця червня 2019 року.

У 2013-2019 роках Квін працювала на посаді виконувача обов’язків заступника Голови Місії/міністра-радника з економічних питань у Посольстві США в Парижі.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття