У принца Чарльза підтвердили коронавірус: від кого міг заразитися монарх

  • 26 Березня 2020, 09:39

У Букінгемському палаці підтвердили коронавірусну інфекцію у принца Чарльза.

Коронавірус в Україні зафіксовано в 113 осіб. При цьому у всьому світі вже налічується понад 441 тисячі заражених. Серед них є, як і звичайні люди, так і політики, зірки, і навіть члени королівської сім'ї.

У Букінгемському палаці підтвердили коронавірусну інфекцію у принца Чарльза. Суспільство почало бити на сполох, адже сину королеви Єлизавети II вже 71 рік, і він перебуває в групі ризику.

На даний момент принц Чарльз знаходиться в самоізоляції разом зі своєю дружиною Каміллою у Шотландії.

Представники монарха заявили, що у принца Чарльза слабкі симптоми захворювання. При цьому він добре себе почуває і працює з дому. Герцогиня Корнуольська також здала аналіз на СOVID-19, який показав, що вона не заразилася.

В Букінгемському палаці думають, що принц Уельський заразився коронавірусом під час відвідування заходу організації WaterAid, яка займається питаннями водопостачання.

На цьому заході також був князь Монако Альбер II, у якого нещодавно виявили COVID-19. При цьому він сидів якраз навпроти принца Чарльза.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття